6 Kasım – 3 Aralık 2012 tarihleri arasında sadece CarrefourSA Hipermarketleri’nden, 4 farklı günde CarrefourSA Plus Kart ve / veya Carrefour Axess ile yapılan 4 alışverişinizin 1'i hediye.
Bu katalog Adana/Ankara Batıkent/Bursa Nilüfer/Bursa Anatolium/Denizli/Erzurum/Eskişehir/İçerenköy/Acıbadem/Ümraniye/Maltepe Park/Haramidere/Bayrampaşa/212 Marmara
Forum/İzmit/Mersin/Tekirdağ CarrefourSA Hipermarketler'inde geçerlidir.


Kampanya Koşulları
Kampanya 6 Kasım – 3 Aralık 2012 tarihleri arasında sadece CarrefourSA Hipermarketleri’nden, 4 farklı günde CarrefourSA Plus Kart ve / veya Carrefour Axess ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Farklı günlerde yapılan her 4 alışveriş içerisinden en düşük tutarlı alışveriş miktarı, 12 Aralık 2012 tarihinde CarrefourSA Plus Kart veya Carrefour Axess’lere Plus Para olarak yüklenecektir. Farklı günlerde dörtten fazla alışveriş yapılması durumunda, tarih sırası ile ilk 4 alışverişin en küçük tutarlısı, ikinci 4 alışverişin en küçük tutarlısı, üçüncü 4 alışverişin en küçük tutarlısı Plus Para olarak yüklenecektir. Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden en yüksek tutarlı alışveriş kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için 4 alışverişin de aynı kart ile yapılması gerekmektedir. Yüklenen Plus Paralar 12 Aralık 2012 – 17 Şubat 2013 tarihleri arasında CarrefourSA Hipermarketleri’nde kullanılabilecektir. Kullanılmayan Plus Paralar 18 Şubat 2013 itibariyle silinecektir. Kampanya dönemi boyunca kart ve kişi başına kazanılabilecek en fazla Para Puan tutarı 250 TL’dir. Kazanılacak Plus Para tutarı hesaplanırken kampanya dönemi içerisinde yapılan iade işlemleri dikkate alınacaktır. Küçük ev aletleri (ütü, süpürge çay ve kahve makineleri, su ısıtıcı, blender, mikser, doğrayıcı, mutfak robotları, elektrikli meyve sıkacakları, tost ve ekmek kızartma makineleri, ızgara, fritöz, buharlı pişiriciler) mini fırın, mikrodalga, kişisel bakım ürünleri, (saç kurutma makineleri, elektrikli saç şekillendiriciler, saç-sakal kesme makineleri, traş makineleri, epilatörler, tansiyon aletleri ve basküller), klima, elektirkli ısıtıcı ve şofbenler dışındaki elektronik ürünler, alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, hediye kart alımları, toplu alımlar ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
Ayrıntılı bilgi 444 10 00 ve CarrefourSA Hipermarketleri’nde.


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.