Özdilek'te Bonus’a Özel İkinci 75 TL ve Üzeri Market Harcamasına 5 kg. Torku Şeker Tanesi Hediye.

Kampanya Detayları:

Kampanya 15 Kasım-20 Aralık 2012 tarihleri arasında Özdilek’te farklı günlerde ikinci 75 TL ve üzeri peşin market harcamalarında geçerlidir.
Kampanya 4800 stok adedi ile sınırlıdır.
Kampanya kart bazındadır.
Her kart kampanyadan en fazla 2 kere yararlanabilir.

Her kart kampanyadan en fazla 2 adet 5 kg Torku Şeker Tanesi kazanabilir.
Kampanyadan yararlanmak için ‘’ TEBRİKLER, 5 KG TORKU ŞEKER TANESİ KAZANDINIZ’ slip mesajının kasiyere gösterilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya Garanti Bonus, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Eurobank Tekfen Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus, Money Visa ,Flexi ve Altınbonus dahildir.
Miles&Smiles kredi kartları,Shop&Miles,American Express, Ticari kartlar ve Paracard kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya taksitli, ekspres limit ile yapılan işlemler, ödül kullanımları, sanal pos ve mail order işlemleri dahil değildir.
Kampanyada işlemler Garanti POS’undan geçmelidir.
Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Flexi için; EVET Özdilek yazıp, kartın son 6 hanesini ekleyip 3340’a gonderebilirsiniz.
Kampanyaya katılım, gönderilen her sms için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Gönderilen smsler Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
15 Kasım-20 Aralık 2012 tarihleri süresince en fazla 2 adet 5 kg Torku Şeker Tanesi kazanabilirsiniz.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.