Bonus ile Petrol Ofisi’nde ikinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 20 TL , dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 25 TL, toplam 45 TL bonus hediye edilmektedir.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 1 Kasım – 15 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Kampanyada yapılan ikinci 100 TL ve üzeri işleme 20 TL, dördüncü 100 TL ve üzeri işleme 25 TL , toplam 45 TL bonus / indirim kazanılacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 45 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kazanılan bonus 21 – 31 Aralık 2012 tarihleri arası sadece Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.
 • Diğer banka Bonus kartları, 21 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi  istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa dahil, Paracard, ticari kartlar, Shop&Miles, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express, taksitli işlemler, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal kart ve mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bankası kart sahipleri "POAS" yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanelerini yazıp 2442'e, Eurobank Tekfen Bonus Card sahipleri 8222'ye, Tekstilbank Bonus Card sahipleri 05327524404'e sms göndermelidir. ABank Bonus Card sahipleri için sms ile katılım gerekmemektedir.
 • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için "EVET POAS" yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
 • Flexi için kampanya katılım ücreti 1,99TL'dir .
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak, -en fazla 45 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler. Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.