ice age
Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası;
Vodafone Freezone’lular  sinemalarda 1 Bilet aldıklarında 1 Bilet Hediye kazanıyorlar!
Türkiye’nin En Büyük Sinema Kampanyası 40’tan fazla şehirde, 130’dan fazla sinemada!

Kampanyadan yararlanmak isteyen Freezone’lular, SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler.
Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa!

Esaslar:

* Kampanya’da şifre alma ve kullanma 24 Eylül 2012 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılabilir
* FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.
* Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone FreeZone üyeleri,  SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır; kullanılmayan şifreler bir hafta sonunda geçerliliğini yitirir.
* Şifre almak için SINEMA yazıp 6666’ya gönderilen  tüm SMS’ler 40 krs olarak ücretlendirilecektir.
* Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.
* Kampanya kapsamında, kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone Freezone üyeleri, www.vodafonefreezone.com sitesinde belirtilen sinema listesine göre kampanya günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinemalar tarafından açıklanan ücreti karşılığında bir bilet satın aldıklarında, kendilerine ikinci bir bilet anında ücretsiz olarak verilecektir. Yani, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone FreeZone üyesi, 1 (bir) sinema bileti karşılığında, 2(iki) adet sinema bileti elde edecektir.
* 3D filmlerde gözlük bedeli bilet fiyatına dahil olmayıp gözlük bedeli, ilgili Vodafone FreeZone üyesi tarafından karşılanacaktır.
* Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir.
* Kampanya katılımı için şifrelerini alan FreeZone’lular; kampanya günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki POS cihazlarına telefon numaralarını ve kampanya şifrelerini girip, onay slip'ini aldıklarında, bu kişilere bir sinema bileti aldıklarında ikinci bilet ücretsiz verilecektir. FreeZone'lular biletleri anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirler.
* Vodafone Telekomünikasyon A.S kampanyada degisiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.
* Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.
* Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel  ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi www.vodafone.com.tr adresinden alınabilir.
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.