World Kart ile Toplam 300 TL ve üzeri tek çekim market alışverişlerinde 30 TL’lik Worldpuan hediye.

05 Eylül ve 14 Kasım 2012 tarihleri arasında World Kart ile Özdilek Süpermarketleri’nde toplam 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerde 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir.
Özdilek World Kart Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
30 TL World Puan Özdilek World Kart Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları, Albaraka, Anadolubank, Teb ve Vakıfbank Worldcardlar dahildir.
Özdilek World Kart Kampanyaya Taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, Debit Kartlar ve World Business Kartlar dahil değildir.
30 TL World Puan Özdilek World Kart Kampanyada kazanılan puanlar 20 Kasım 2012 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 02 Aralık 2012’dir. Kazanılan puanlar banka kartlarına 28 Kasım 2012 tarihine kadar yansıtılacaktır.
Özdilek World Kart Kampanya katılımı için OZDILEK yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
30 TL World Puan Özdilek World Kart Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,50 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL’dir.
Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635`e SMS göndermelidir.

 
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.