Boyner
Money Kart`a özel, Boyner Giyim Mağazalarında 10 aya varan taksit fırsatı bulunmaktadır. Money Kart Boyner Giyim Kampanyası 1 Eylül 2012 ve 31 Ekim 2012 tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports, Boyner Beaute, Boyner Outlet ve BSSD Mağazaları`nda geçerlidir. Money Kart Boyner Giyim Kampanyası 1 Eylül 2012 ve 31 Ekim 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Money Kart Boyner Giyim Kampanya Detayları

- Money Kart Boyner Giyim Kampanyası 1 Eylül 2012 ve 31 Ekim 2012 tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports, Boyner Beaute, Boyner Outlet ve BSSD Mağazaları`nda geçerlidir.
- Money Boyner Giyim Kampanya 2 veya 6 taksitli işlemlerde seçmeli ve bildirimli olarak artı 4 taksit ilave edilecek şekilde işleyecektir.
- Müşterinin taksit seçebilme veya taksit kullanmama hakkı bulunacaktır. (0,+1,+2,+3,+4)
- Boyner Giyim Kampanyadaki maksimum taksit sayısı 10 olacaktır.
- Money Kart Boyner Giyim Kampanyaya Garanti Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Card, Flexi, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, PTT Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
- FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET BOYNER yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340`a SMS göndermeleri gerekmektedir.
- Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sisteme ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.


Ayrıntılı bilgi Boyner mağazalarından elde edilebilir.


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.