Desa Anasayfa

Desa 2012-2013 sonbahar-kış yeni sezonunda yepyeni bir kampanyaya imza atıyor…Deri konfeksiyon ürünlerinde, “Sadece “Kendini Getir” anında 300 Lira İndirim kazan, ceketini götür” kampanyası ile büyük dikkat çeken Desa, yeni sezonda Desa severleri 31 Ekim 2012 tarihine kadar tüm mağazalarına ve desa.com.tr adresine bekliyor…

Uzun yıllar keyifle giyilen, kalitesi ve şıklığıyla fark yaratan parçalarıyla modaya yön veren DESA, 2012-2013 Sonbahar Kış koleksiyonunda yer alan kadın ve erkek deri konfeksiyon ürünlerinde sezonun en iddialı kampanyası sayesinde deri giyim ve aksesuar alanındaki 40 yıllık tecrübesini gözler önüne seriyor.


Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınıyorsanız, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını kaçırmayın. Desa markasının tüm 2012-2013 sonbahar kış ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve desa.com.tr adresindeki “Online şifreniz” ile 300 Lira indirim kazan kampanyasından da doya doya sezon alışverişinizi yapabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi Desa mağazalarından elde edilebilir.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.