Bursa Korupark Mutluluk Merkezi 1 Eylül 14 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olan kampanyasında Korupark’tan alışveriş yapanlar Range Rover Evoque kazanma fırsatı yakalıyor.Bursa, Korupark ile beş yıldır çok mutlu, çok renkli, çok şık, çok eğlenceli, çok lezzetli!!! Korupark’ta alışveriş 5. yılında Range Rover Evoque kazanma fırsatı ile çok heyecanlı…


Alışverişini Korupark’tan yapanlar muhteşem bir Range Rover Evoque marka aracın sahibi olacak. 1 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 75 liralık alışveriş yapan Korupark ziyaretçileri çekilişe katılarak Range Rover Evoque marka otomobil kazanma şansı yakalayacak.

Korupark’a gelip alışverişlerini yapacak olan ziyaretçiler alışveriş fişleri ile kampanya kayıt noktasından kayıtlarını yaptırarak çekilişe katılıma hak kazanabilecek.Ayrıntılı bilgi Korupark Alışveriş Merkezleri'nden öğrenilebilir.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.