Bursa Kent Meydanı 1 Eylül ile 30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerli olan Kİ! Kart ile her gün bir İ” sloganı ile başlayan kampanyası ile dönüşümlü olarak iPhone 4S ve iPod Touch kazandırıyor.

Kent Meydanı AVM Eylül ayında yepyeni teknolojik bir kampanyaya imza attı. Appstore'dan ücretsiz olarak indirilebilecek olan Kent Meydanı AVM'ye ait ücretsiz uygulama ile eş zamanlı olarak “Kİ! Kart ile her gün bir İ” sloganı ile başlayan kampanya bir ay boyunca her gün kazandırmaya devam edecek.
Dönüşümlü olarak iPhone 4S ve iPod Touch hediyeli kampanyada, Kent Meydanı AVM'ye alışverişe gelenler gün içinde yaptıkları alışverişlerin fişlerini işletecekler. En çok ki! Puan biriktirenin iPhone 4S veya iPod Touch'tan birini aynı gün kazanacağı kampanyada kazananlar hediyelerini ertesi gün Kent Meydanı AVM'ye gelerek teslim alacaklar. 30 Eylül 2012 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada Ki! Kart sahipleri ayrıca kiosklardan puan sıralamalarını öğrenebilecekler.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.