Kampanya dahilinde 12 Temmuz - 22 Temmuz 2012 tarihleri arasında, Türkiye’deki Media Markt mağazalarına gelerek Bosch, Profilo, Siemens ve Miele markalı ürünler dışında markası ve modeli ne olursa olsun beyaz eşya ve/veya küçük ev aletlerinden, birbirinden farklı modelde toplam 4
adet ürün satın alan müşterilere, satın aldıkları ürünler arasından KDV dahil satış fiyatı en düşük olan ürün ücretsiz olarak verilecektir.
Kampanyaya dahil olabilmek için müşterilerin ilgili ürünleri tek seferde satın almaları gerekmektedir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.
Kampanya dahilinde satın alınan tüm ürünlerin iadesi durumunda ücretsiz olarak alınan ürünün de iadesi zorunludur.
Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin bir ve/veya birkaçı iade edilmek istendiğinde müşteriye, iade edilen ürün bedeli kadar TL yüklenmiş hediye kartı verilecektir.
Ayrıntılı bilgi www.mediamarkt.com.tr'den elde edilebilir.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.