Media Markt 28 Haziran ile 4 Temmuz tarihleri arasında geçerli kampanyasında 28 Haziran – 4 Temmuz 2012 tarihleri arasında, Türkiye’deki Media Markt mağazalarına gelerek markası ve modeli ne olursa olsun;

KDV dahil 200 TL ila 499 TL arasında fotoğraf makinesi veya kamera (“ürün”) satın alan müşterilere 50 TL,
KDV dahil 500 ila 999 TL arasında ürün satın alan müşterilere 100TL,
KDV dahil 1000 ila 1499 TL arasında ürün satın alan müşterilere 150 TL ve
KDV dahil 1500 TL ve üzerinde ürün satın alan müşterilere ise 200 TL değerinde hediye kartı verilecektir.

Kazanılan hediye kartı tüm Türkiye'deki Media Markt mağazalarında kullanılabilir ve paraya çevrilemez. Bu kampanya çerçevesinde satın alınanürünler iade edildiğinde veya kampanya süresinden sonra değiştirildiğinde veya kampanya süresi içinde kampanya dışındaki başka ürünlerle değiştirildiğinde veya kampanya süresi içinde kampanya dahilindeki ancak bedeli 200 TL’nin altında olan bir ürünle değiştirildiğinde, hediye kartı da bu kampanya çerçevesinde kazanılan tutarla birlikte veya para iadesi şeklinde Media Markt'a iade edilir.Ayrıntılı bilgi ”www.mediamarkt.com.tr ”den elde edilebilir.

 


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.