29_EKO_finansbank_logo.gifBabalar Günü Yemeğine %50 indirim  kampanyasına kayıt olup, 5 - 15 Haziran tarihleri arasında Finansbank bireysel kredi kartınız ile tek seferde 100 TL ve üzeri 3 adet alışveriş yapın, Babalar Günü'nde restoran harcamanıza 100 TL'ye varan %50 indirim kazanın!
Kampanya Detayları
Kampanyaya katılım için 0 850 222 0 900'ü arayabilir veya "BABA" yazıp 2273'e SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya kayıt teyidi alınmadan önce yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL'dir.

Kayıt olduktan sonra 15 Hazirana kadar 3 adet 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya koşullarının yerine getirilmesi ile Babalar Gününde yapılan restoran harcamalarından 100 TL'ye varan %50 indirim kazanılacaktır.

Kampanyaya sadece asıl kart sahipleri kayıt olabilir, ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibince yapılmış sayılacaktır.

Babalar Günü'nde yapılacak restoran harcamasından indirim kazanılabilmesi için harcamanın asıl kart ile yapılması gerekmektedir. Ek kartlar ile yapılan restoran harcamalarına indirim kazanılamayacaktır.

Banka kartları, ticari kredi kartları ve ParaPuan'la yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İndirim işlem anında işlemin yapıldığı karta yansıyacaktır.

Kampanya müşteri bazlı olup, kampanyaya kayıt olan kişilerin, tüm bireysel kredi kartları ile yapacakları harcamalar kampanya kapsamında sayılacaktır.

İndirim Finansbank sisteminde restoran olarak görünen işyerlerinde geçerli olacaktır.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan ilk harcama kampanya kapsamında sayılacaktır.
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.