30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında, Turkcell'lilere Özsüt'te 1 porsiyon dondurma alındığında İkincisi Bedava verilmektedir.
​​Kampanya tüm Turkcell'liler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Şifresi’nin alışveriş esnasında, hat numarasıyla birlikte kasiyere/satış görevlisine bildirilmesi yeterlidir. Avantaj şifresini almak için Avantaj yazıp 2222'ye gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya ile ilgili sıkça sorulan sorular:

AVANTAJ şifremi kaç kez kullanabilirim?
Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.

Kampanyadan kaç kez faydalanabilirim?
Kampanyadan 1 müşteri 1 günde en fazla 3 kez faydalanabilir.

Kampanya ile ilgili ayrıca bilinmesi gerekenler nelerdir?
Kampanya 1 Mayıs – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında tüm Turkcell'liler için tüm Özsüt mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında 1 porsiyon dondurma alındığında, 2. Porsiyon hediye edilecektir. Bir müşteri 1 günde maksimum 3 kez kampanyadan faydalanabilecektir. Bir porsiyon dondurmada 4 top dondurma bulunmaktadır. Special kup dondurmalar, light dondurmalar ile paket servis kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Şifresi'nin alışveriş esnasında hat numarası ile birlikte kasiyere/satış görevlisine söylenmesi yeterlidir. Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS/0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilecektir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında satılan ürünlerden marka sahibi firma sorumludur. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için www.turkcell.com.tr adresinden elde edilebilir.


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.