Dünyanın önde gelen akaryakıt şirketlerinden Total, yeni kampanyasıyla Club Total kart sahiplerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Tüm Club Total üyeleri 15 Mayıs- 30 Haziran 2012 tarihleri arasında yapacakları üçüncü 100 TL ve üzeri Excellium 97 veya Excellium Eurodiesel alışverişleri karşılığında 500 ekstra PuanTOTAL kazanacaklar.Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Total, 15 Mayıs- 30 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek yeni kampanyasını müşterileriyle buluşturuyor. Club Total kart sahiplerinin yararlanacağı kampanya kapsamında üçüncü 100 TL ve üzeri Excellium 97 veya Excellium Eurodiesel alışverişinde 500 ekstra PuanTotal kazanılacak.

Club Total kart sahipleri ödüle hak kazanılan alışverişler için standart Club TOTAL puanı kazanmaya da devam ederken, her Club TOTAL kart sahibi kampanya boyunca en fazla bir defa yararlanabilecek.

Club Total kart sahibi olmak isteyenler en yakın Total istasyonunu ziyaret ederek anında Club Total kart sahibi olabilir ya da www.total.com.tr internet adresi veya Total'in iPhone&iPad, Android ve Blackberry işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirdiği Total uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilir.


Ayrıntılı bilgi www.total.com.tr adresinden elde edilebilir.


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.