World ile %10 Worldpuan kampanyası, 01 Mayıs 2012 tarihinde Teknosa mağazalarından Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak 200 TL ve üzeri tek çekim ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, kampanyadan kazanılacak Worldpuan tutarı en fazla 100 TL olacaktır. %10 Worldpuan kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir
Kampanya Koşulları

  • Ümraniye Meydan mağazasından ve www.teknosa.com adresinden yapılacak harcamalar  %10 Worldpuan kampanyasına dahil değildir.
  •  Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kazanılan puanlar 05 Mayıs 2012 tarihine kadar kartlara yansıyacaktır. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir.
  •  World ile 3 ay erteleme kampanyası 31 Mayıs 2012 tarihine kadar, Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, ertelemenin geçerli olabilmesi için mağaza satış personelinden destek alınması gerekmektedir.


Ayrıntılı bilgi Teknosa mağazalarından elde edilebilir.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.