18 Mayıs – 18 Haziran arasında Shell Club Smart Card veya Money Club Kart ile yapacağınız 300 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinize 10 kata kadar Smart Puan hediye edilmektedir.Shell V-Power ve Shell V-Power Diesel + GTL alımlarına 10 Kat Smart Puan,
Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel , Shell V-Power Diesel ve Shell AutoGas alımlarına 5 Kat Smart Puan hediye edilmektedir.

Kampanyaya katılmak için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak Shell Club Smart Card veya Money Club Kart numaranızı Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için 0 532 754 25 52’ye kısa mesaj ile gönderin.

Kampanya Ayrıntıları:


Bu kampanya 18 Mayıs 2012 – 18 Haziran 2012 arasında, Club Smart üyesi Shell istasyonlarında, Club Smart ve Money Club üyesi kartlarla yapılan alımlarda geçerlidir.

Kampanya kapsamında Club Smart Card veya Money Club Kart ile yapılan KDV dahil 300 TL ve üzeri yakıt alımları için her litre başına kazandırılacak toplam Smart Puan’lar: Shell V-Power için 20 Puan, Shell V-Power GTL için 30 Puan, Shell FuelSave Diesel için 7,5 Puan, Shell FuelSave 95 için 7,5 Puan, Shell V-Power Diesel için 10 Puan ve Shell AutoGas için 12,5 Puan’dır. (Halihazırda program dahilinde kazandırılan standart Smart Puan’lar kampanya kapsamında kazandırılan puanlara dahil olup ayrıca puan verilmeyecektir)

Kampanya kapsamında hak edilen ekstra Club Smart Puan’lar, 22 Haziran 2012 tarihinde kampanyaya kayıtlı olan karta yüklenecek olup, kullanılmayan Club Smart Puan’lar 5 Temmuz 2012 tarihinde silinecektir.

Kampanya süresince yapılan yakıt alımları 300 TL’den (KDV Dahil) az ise bu alımlar için ilgili ürüne ait sadece standart Smart Puan kazanımı gerçekleşir. Kampanya süresince kayıt yapılan kart ile yapılan yakıt alımları 1.500 TL’den (KDV Dahil) fazla ise ekstra Puan’lar alımın ilk 1.500 TL’lik kısmı için kazandırılır, ilk 1.500 TL’nin üzerindeki alım için sadece standart Puan kazanımı gerçekleşir.

Kampanyaya katılım için kart sahibi bir kereye mahsus, cep telefonundan “SHELL” yazıp 1 boşluk bırakarak alım yapacağı Club Smart veya Money Club kart numarasını Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için 0 532 754 25 52’ye kısa mesajla göndermelidir.

Katılım için müşteriler tarafından kısa mesaj yoluyla iletilen bilgiler altyapı sağlayan firmalar ve Shell & Turcas ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen mesajlar müşterinin kendi tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli ile ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderildiğinde, kampanya başlangıcından itibaren tüm alımlar geçerli olacaktır. Kampanya dönemi boyunca kısa mesaj gönderilmediği durumda kampanyadan yararlanılamaz.

Tüm alımlar mutlaka Smart POS terminali veya kart okuyucu üzerinden ve tek bir kart ile yapılmalıdır. Kart transferlerinde; eski karta ait ay içi alımların limit dahilinde olabilmesi için müşterinin Shell Müşteri Danışma Hattı’nı bilgilendirmesi gerekmektedir. Kart sahiplerinin hediye Puan’ları ile yakıt siparişi verebilmeleri için kişisel bilgilerinin Club Smart veya Money Club sisteminde tanımlı olması gerekmektedir.

Shell Club Smart Extra Card, Shell Club Smart Gold Extra Card, TOFED, Taksi kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamında Shell Club Smart Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Shell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi www.shellsmart.com, Club Smart üyesi Shell istasyonları, 444 20 20 Shell Müşteri Hizmetlerinden elde edilebilir.
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.