Katıl Kazan 2. Kampanyası, 22.05.2012 – 05.07.2012 tarihleri arasında, Şaypa Alışveriş Merkezi ve İnşaat, Gıda, Elektronik, Dayanıklı Tüketim, Mal. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne bağlı bulunan tüm Şaypa mağazalarında geçerli olacaktır.

Şaypa Ailem Kart ile gün içerisinde tek seferde yapılan her 20 TL’lik alışverişe, fiş dip toplamına bakılarak 1 çekiliş hakkı verilecektir. Bu çekiliş hakkı müşteriye; kampanyaya katılım hakkı verir. Müşteri kampanyaya katılmış anlamına gelmez. Kampanyaya katılabilmesi için, o kişinin kendi Şaypa Ailem Kart’ına ait müşteri bilgilerini eksiksiz doldurmuş olması / güncellemesi şarttır.

Şaypa Ailem Kart sahipleri kart ilgilerini ŞAYPA mağazalarında, veya ŞAYPA Çağrı Merkezi’ni ( 444 16 17 ) arayarak güncelleyebilirler.

Talihliler, güncellenmiş ŞAYPA Ailem Kart sahipleri arasından Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş ile belirlenecektir. ŞAYPA Ailem Kart üyelik bilgileri olmayan veya eksik olan müşteriler çekilişe dahil olmayacaktır.

ŞAYPA Ailem Kart müşterisi, kampanyanın son günü olan 05.07.2012 tarihine kadar kart bilgilerini güncelleyebilir.

ŞAYPA Ailem Kart kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 2 Adet Ford Fiesta Trend 1.25 L. 82 PS 2012 Model Beyaz 1248cc verilecektir. Hediyeye konu olan eşya ve / veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki diğer tüm vergi yasal yükümlülükler kazanan talihli tarafından ödenir.

Kampanyaya ilişkin çekiliş, 12.07.2012 pazartesi saat 13:30 ‘da ŞAYPA Ataevler Mağazası’nda yapılacaktır. Sonuçlar 19.07.2012 Pazartesi günü Olay Gazetesi ve ŞAYPA Web Sayfasında (www.saypa.com.tr) yayınlanacaktır.

Asil talihlilerin son başvuru tarihi 03.08.2012 Cuma günü, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18.08.2012 Cumartesi günüdür.

Hediye tesliminde ilgili ŞAYPA Ailem Kart’ın ibrazı şarttır. Kartını ibraz edemeyen talihliye hediyesi teslim edilmez.

Ayrıntılı bilgi Şaypa mağazalarında ve www.saypa.com.tr adresinden elde edilebilir.
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.