16 Nisan - 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli kampanya kapsamında,  Petrol Ofisi ve Bonus’tan 100 TL ve üzeri akaryakıt alıverişine %5 bedava akaryakıt kazanılmaktadır.


Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, Garanti Bankası işbirliği ile yeni bir kampanyayı tüketicilerine sunuyor. 16 Nisan – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya süresince Bonus Kart sahipleri, 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde % 5 bedava akaryakıt kazanacaklar.


Kampanya, belirtilen tarihlerde Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz veya madeni yağ alımlarında geçerli olacak. Kazanılan Bonus 7 - 17 Haziran 2012 tarihleri arasında harcama yapılan kart ile Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt alımlarında kullanılabilecek.

Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen Bonus Kart sahipleri, harcama yapmadan önce “POAS” yazıp,3340’a SMS yollayarak kampanyaya katılabilecekler.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.petrolofisi.com.tr ve www.bonus.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyorBu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.