1 - 28 Mayıs 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Plus Kart veya CarrefourSA Axess ile CarrefourSA Hipermarketleri’nden 4 farklı günde alışveriş yapın, 1 alışverişiniz kartınıza Plus Para olarak yüklensin...
Kampanya Detayı:

  • 1 - 28 Mayıs 2012 tarihleri arasında sadece CarrefourSA Hipermarketleri’nden, 4 farklı günde  CarrefourSA Plus Kart veya CarrefourSA Axess ile yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Farklı günlerde yapılan her 4 alışveriş içerisinden en düşük tutarlı alışveriş miktarı, 6 Haziran 2012 tarihinde Carrefour Axess'lere Plus Para olarak yüklenecektir.
  • Farklı günlerde; dörtten fazla alışveriş bulunması durumunda, tarih sırası ile ilk 4 alışverişin en küçük tutarlısı, ikinci 4 alışverişin en küçük tutarlısı, üçüncü 4 alışverişin en küçük tutarlısı Plus Para olarak yüklenecektir. 
  •  Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden en yüksek tutarlı alışveriş kampanyaya dahil olacaktır. 
  • Yüklenen Plus Para'lar 6 Haziran - 9 Ağustos 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Hipermarketleri’nde kullanılabilecektir.
  • Kullanılmayan Plus Para'lar, 10 Ağustos 2012 itibarıyla silinecektir. Kampanya dönemi boyunca kazanılabilecek en fazla Plus Para tutarı 250 TL değerindedir. 
  • Kazanılacak Plus Para tutarları hesaplanırken, kampanya dönemi içerisinde yapılan iade işlemleri dikkate alınacaktır. 
  • Küçük ev aletleri (ütü, süpürge, çay ve kahve makinaları, su ısıtıcı, blender, mikser, doğrayıcı, mutfak robotları, elektrikli meyve sıkacakları, tost ve ekmek kızartma makinaları, ızgara, fritöz, buharlı pişiriciler) ve kişisel bakım ürünleri ( saç kurutma makinaları, elektrikli saç şekillendiriciler, saç – sakal kesme makinaları, traş makinaları, epilatörler, tansiyon aletleri) dışındaki elektronik ürünler, alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, toplu alımlar ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.