Maximum Kart'ınızla 05-13 Mayıs 2012 tarihleri arasında Anneler Günü kampanyasına dahil işyerlerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli üçüncü alışverişinize 50TL ilave MaxiPuan hediye edilmektedir.

Ayrıca Mayıs ayı boyunca 2-9 taksitli işlemlerde + 3 taksit fırsatı bulunmaktadır.

"ANNEM" yazıp, boşluk bırakarak, kartınızın son 6 hanesiyle 4402'ye göndererek; Anneler Günü kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları


 • Aynı gün içinde aynı işyerinde gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Aynı gün içinde farklı Maximum üye işyerlerinden gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri işlemler ise kampanyaya dahil sayılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve çiçek sektörlerinde Maximum anlaşmalı işyerlerinden tek seferde peşin ve taksitli 100 TL ve üzeri 3 alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
 • İlave MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde kartlara yüklenir . Puanların son kullanma tarihi 27 Mayıs 2012'dir.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "ANNEM" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan'lar da geri alınacaktır.
 • Kampanyaya Ziraat Maximum kartları da dahildir, Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "ANNEM" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.