Dünya trendlerini yansıtan, içinde tarihsel öyküler barındıran tasarımlardan, güncel moda trendleri ile uyumlu takılara kadar her annenin yaşam biçimine uygun zengin ürün gamına sahip olan Atasay, Anneler Günü'nde hediye alanlara kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor. Atasay, 1-14 Mayıs 2012 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese büyüleyici bir "Anturaj Set" hediye ediyor.
Büyüleyici kırmızı ve yeşil taşların Atasay'ın zarafetiyle taçlandırılıp kraliçelere layık bir tasarıma büründüğü "Anturaj Set"in isteyenler kırmızı taşlısına isteyenlerse yeşil taşlısına sahip olabiliyor. Atasay'dan annelere layık değerli bir hediyeyi seçerken, beklentilerin çok üstüne çıkıp hem modern hem de klasik tarza hitap eden "Anturaj Set"inizi almayı unutmayın!
Tüm annelerin Anneler Günü'nü, çok özel tasarımlarla kutlayan Atasay'ın eşsiz ürünlerine ve bu benzersiz hediyeye sahip olmak için Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli!

Kampanya şartları:
1.Bu kampanya Atasay mağazalarında ve Atasay Sanal Mağaza'da 01 Mayıs 2012 – 14 Mayıs 2012 tarihleri arasında perakende satış fiyatı 500 TL ve üstü, altın ve pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerlidir.
2.Bu kampanyaya Atakulche, tel bilezik, sarrafiye, gümüş ve çelik ürünler dahil değildir.
3.Kampanyada hediye edilecek anturaj set 925 ayar gümüş olup sentetik taşlar içermektedir.
4.Kampanya 12.000 adet stoklu set olup setlerde kullanılan taş renkleri mağaza stokları ile sınırlıdır.
5.Bu kampanya özel promosyon fiyatı ile satılan ürünler için geçerli değildir.
6.İlanda kullanılan ürün fotoğrafları baskı ebadında orantılı olarak boyutlandırılmıştır.
7.Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kullanılamaz.

Ayrıntılı bilgi Atasay mağazalarından elde edilebilir.


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.