World ile tüm sektörlerde farklı günlerde World Üye İşyerleri'nden yapacağınız 5 adet 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 50 TL Worldpuan hediye hediye edilmektedir.


Kampanya Ayrıntıları:


World ile 1 – 30 Nisan 2012  tarihleri arasında Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 5 adet 100 TL ve üzeri peşin alışverişe 50 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanmak için Yapı Kredi kredi kartı, Albaraka, Anadolubank ve TEB Worldcard kullanıcıları, PUAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartlarının son altı hanesini 3160’a, Vakıfbank Worldcard sahipleri ise 6635'e SMS ile göndermelidir. Kampanya dahilindeki işlemlerin Yapı Kredi POSlarından yapılması gerekmektedir. Kampanyaya peşin işlemler dahil olup, taksitli işlemler, ticari kartlar, puan ile yapılan alışverişler, nakit çekim ve iade işlemleri dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar kartlara 05 Mayıs 2012 tarihine kadar yüklenecektir. Banka kartlarının puan yüklemesi 09 Mayıs 2012 tarihine kadar yapılacaktır. Kampanyadan kazanılacak 50 TL Worldpuan için son kullanım tarihi 17 Mayıs 2012’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Mayıs 2012 tarihinde geri alınacaktır. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.Kampanyaya World ve Play banka kartları da dahildir, banka kartlarının kampanyaya katılmaları için sms göndermelerine gerek bulunmamaktadır. Otomatik fatura  ödemeleri ve TL/dakika alımları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.