20 Nisan ile 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya dahilinde, Pizza Hut'ta Bonus ile 2 Defa 25 TL ve üzeri harcamaya 10 TL Pizza Hut Bonus hediye edilmektedir.


Kampanya Ayrıntıları:


Kampanya 20 Nisan – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için, ilgili tarih aralığında KFC veya Pizza Hut restoranlarından Bonus ile 2 defa 25 TL ve üzeri işlem yapılması gerekmektedir. Kampanyaya dahil olabilmesi için işlemlerin pos üzerinde online olarak yapılması gerekmektedir.
Aynı günde yapılan 25 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 10 TL KFC/Pizza Hut bonus kazanabilir.
10 TL KFC/Pizza Hut Bonus, 2. 25 TL ve üzeri işlemi takiben anında işlemin yapıldığı karta yüklenecektir.
Kazanılan 10 TL KFC/Pizza Hut bonus, yalnızca KFC/Pizza Hut restoranlarında kazanıldığı andan itibaren 10 Haziran 2012 tarihine kadar aynı kartla kullanılabilir.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Altın Bonus, Money Visa, Flexi ve Paracard dahildir. Flexi Cardların kampanyaya dahil olabilmesi için "EVET KFC" veya "EVET PIZZAHUT" yazıp kartın son 6 hanesi ile beraber 3340'a SMS gönderdikten sonra işlem yapması gerekmektedir. Shop&Miles, Amex, Business Cardlar ve diğer banka Bonus Cardları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Garanti Bonus, Paracard, Altın Bonus ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 10 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
Kampanya dahilindeki işlemler, Garanti Bankası pos'undan geçmelidir.
Kampanyaya bonus kullanımları ile yapılan işlemler dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.