26 Nisan – 03 Mayıs 2012 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketlerde Finansbank kredi kartları ile kampanyaya özel olarak tanımlanan Finansbank POS’larından tek seferde, Teknoloji Kataloğundan yapılacak 400 TL ve üzeri ilk alışverişe alışverişin %15’i değerinde METRO’da geçerli ParaPuan kazanılacaktır.


CardFinans Kampanyası katılım koşulları: 

  • Bir müşteri birden fazla kredi kartı kullansa bile ParaPuan kampanyasından 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
  • Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.
  • ParaPuanlar, 17.05.2012 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kredi kartına yüklenecek olup, son kullanım tarihi 23.05.2012’dir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 24.05.2012 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kazanılan ParaPuanlar yalnızca Metro Toptancı Marketlerde toptan tütün ve içki alışverişleri haricinde Finansbank POS’undan yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.
  • Toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, ParaPuan veya Finansbank banka kartları kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bilgi için: 444 0 900 / www.cardfinans.com.trBu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.