Bedava Kredi Kampanyası'ndan kredi kartı başvurusunu 25 Nisan-31 Mayıs 2012 arasında yaparak başvurusu bu tarihler arasında onaylanan ve Finansbank'tan ilk defa kredi kartı alan bireysel müşteriler yararlanabilir. 500 TL Bedava Kredi, kampanyaya dahil olunan kredi kartına kullanım tarihi itibarı ile faizsiz ve ücretsiz olarak, aylık 100 TL ödemelerle 5 eşit taksitte yansıtılacaktır.Kampanya Detayları

  • Bedava Kredi Kampanyası'ndan kredi kartı başvurusunu 25 Nisan-31 Mayıs 2012 arasında yaparak başvurusu bu tarihler arasında onaylanan ve Finansbank'tan ilk defa kredi kartı alan bireysel müşteriler yararlanabilir.
  • Bedava Kredi kullanım anında kampanyaya dahil olan kartın kullanılabilir limiti asgari 500 TL olmalıdır.
  • Kredi kartı başvurusunu TC Kimlik Numaralarını 2273'e göndererek veya web kanalından yapan müşteriler banka tarafından aranarak kredi kartı başvurusu ile Bedava Kredi başvuruları da alınacaktır.
  • Diğer kanallardan kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerin Bedava Kredi imkanından yararlanabilmeleri için kartlarını teslim aldıktan sonra BEDAVA yazarak 2273'e SMS atmaları gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında 5 ay vadeli 500 TL Bedava Kredi sadece 1 kez ve Finansbank ATM'lerindeki Anında Kredi menüsünden çekilebilir. Yine aynı menüden sunulan farklı vade ve/veya tutarlar seçilirse mevcut Anında Kredi fiyatlaması geçerli olacaktır.
  • 500 TL Bedava Kredi, kampanyaya dahil olunan kredi kartına kullanım tarihi itibarı ile faizsiz ve ücretsiz olarak, aylık 100 TL ödemelerle 5 eşit taksitte yansıtılacaktır. 500 TL Bedava Kredi'nin kullanım tarihi ile kesilecek ilk ekstre arasında 5 günden daha az bir süre var ise, kredinin ilk taksiti bir sonraki ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bedava Kredi taksitleri kredi kartına yansıdıktan sonra her bir dönem borcunun tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda kredi kartı faiz işleme kuralları geçerli olacaktır.
  • Kampanya dâhilinde olan müşterilerin 500 TL Bedava Kredi'yi 31 Temmuz 2012'ye kadar kullanması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanım yapmayan müşteriler 500 TL Bedava Kredi hakkını kaybeder.
  • Finansbank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.