26 Mart - 26 Nisan 2012 tarihleri arasında Bonus'la tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL bonus hediye edilecektir.

Tek çekim ve taksitli alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı, TL yükleme, Vodafone kontratlı ürünler ve Outlet ürünleri geçerli değildir.

 Bu kampanya müşteri bazındadır.Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 25 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya Bonus, Money Card, Flexi, Bonus Busines Card, Denizbank, Şekerbank, ING, TEB Bonus, Eurobank, Tekfen ve TFKB Happy Card dahildir.

Altın Bonus, Amex, Shop&Miles, Shop&Miles Business Card, Amex Business Card, sanal kartlar, Paracard, expres limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Flexi Card'ların kampanyadan faydalanabilmesi için EVET HEPSIBURADA yazarak kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS gönderdikten sonra işlem yapmaları gerekmektedir.

Kazanılan bonus aynı kartlar ile 29 Nisan - 9 Mayıs arasında kullanabilecektir. Kullanılmayan Bonus geri alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi hepsiburada.com adresinden alınabilir.Burada yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.